EESTI TEHNOLOOGIAKASVATUSE LIIT


Estonian Association of Technology Education
     

Liikmed

Aavo Kikas Mõisaküla kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja luulekikas[at]hot.ee
Ago Kalberg Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja ago.kalberg[at]gmail.com
Ahti Pent Tallinna Reaalkooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja ahti.pent[at]real.edu.ee
Ain Okas Haljala Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja ann.okas[at]neti.ee
Aivar Jalandi Mõniste ja Varstu Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja aivar.jalandi@gmail.com
Aivar Pent Vasalemma Põhikooli ja Ääsmäe Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja aivar.pent[at]aasmaepk.edu.ee, aivar[at]tehnoloogia.ee
Alar Ilo Tartu Descartes\'i Lütseumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja alarilo[at]hot.ee
Aleksander Ragni Kiviõli Vene Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja a.ragni[at]kvg.ee
Andi Riismaa Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja ja Pärnu Ühisgümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja riismaa.andi[at]mail.ee
Andre Illing Lasnamäe Põhikooli ja Tallinna Ranniku Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja inspekt21[at]gmail.com
Andres Savi Kalmetu Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja andres[at]kalmetu.vil.ee
Anvar Hansson Kose Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaj anvar1223[at]hot.ee
Arno Timoškin Narva Vanalinna Riigikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja arno.timoskin[at]gmail.com
Aron Lips Tallinna Heleni Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja aronlips[at]gmail.com
Deniss Põlkin Tallinna Läänemere Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja pylkin[at]gmail.com
Dinibek Izbatorov Keila Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja dinibek.izbatorov[at]keilakool.ee
Eduard Kakko Pärnu Raeküla Kooli töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja eduard.kakko[at]mail.ee
Eduard Tamm Võru Kreutzwaldi Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja Eduard.Tamm[at]mail.ee
Elina Savinen Maarjamaa Hariduskolleegiumi õpetaja elina[at]vkk.vil.ee
Elmo Meius Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja elmo.meius[at]rvg.edu.ee
Endel Oss Tallinna Sikupilli Keskkooli ja Tallinna Pääsküla Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja endel.oss[at]mail.ee
Enn Kübar Pärnu Ülejõe Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja enn[at]ylejoe.parnu.ee
Enn Körver Kabala Lasteaed-Põhikooli töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja enkor[at]hot.ee
Erik Raud Jõgeva Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja erik.raud[at]jpk.edu.ee
Geenart Nagel Vastseliina Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja geenartnagel[at]hot.ee
Hare Unt Hummuli PK tehnoloogiaõpetuse õpetaja hareunt[at]hot.ee
Heidi Sild Tallinna Tondi Põhikooli käsitöö ja tehnoloogiaõpetaja heidi.sild[at]tondi.edu.ee
Hele Täär Tartu Veeriku Kooli õpetaja hele.taar[at]kliinikum.ee
Iivi Raud Vara Põhikooli käsitöö- ja kodunduse õpetaja iivi246[at]gmail.com
Inesa Dubova Narva Pähklimäe Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja inesa.dubova[at]pahklimae.edu.ee
Ivan Võssokov Mustvee Vene Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja vssokov[at]hot.e
Ivar Jürimäe Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja ivar.jyrimae[at]mail.ee
Jaak Alesma Viljandi Jakobsoni kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja jaak.alesma[at]vjk.vil.ee
Jaak Keskla Tapa Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja jaak.keskla[at]tapagymnaasium.ee
Jaak Tarre Vändra Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse ja autoõpetaja jaak.tarre[at]vandra.ee
Jaan Koplik Haapsalu Viigi Kool, Haapsalu Linna Algkool tehnoloogiaõpetuse õpetaja jaankoplik[at]hotmail.com
Jaana Käba Tallinna Tehnikagümnaasiumi kunsti- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja jaana.kaba@gmail.com
Kaido Kaas Rõuge Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja kaidokaas[at]hot.ee
Kalju Jõgi Kiigemetsa Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja kalju.jogi[at]mail.ee
Kalle Haage Kuldre- ja Keeni Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja kallehaage[at]hot.ee
Kalle Kalkun Pikakannu Põhikooli ja Kääpa Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja kalle[at]koopakool.edu.ee
Karl Meos Kadrina Keskkooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja karl.meos[at]gmail.com
Ken Ratnik Tartu Tamme Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja ken@tamme.tartu.ee
Lii Luts Valga Põhikooli käsitöö ja kodunduse õpetaja lii.luts[at]valgapk.edu.ee
Liiga-Maija Senina kunsti õpetaja liigamaija.senina[at]mail.ee
Mainer Järvelill Vastseliina Internaatkooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja mainer[at]hot.ee
Maire Kaju Nurme Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja maire[at]painurme.edu.ee
Maire Kärner Kurtna Kooli robootika huviringi juhendaja maire[at]era.ee
Mairo Sepp Sindi Gümnaasiumi ja Kõpu PK tehnoloogiaõpetuse õpetaja mairo14[at]hot.ee
Mait Pinsel Tallinna Pääsküla Gümnaasiumi ja Laagri Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja pinselmait@gmail.com
Mait Põdra Toila Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja maitpodra@gmail.com
Mait Sinimaa Viljandi Kesklinna Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja mait.sinimaa[at]klk.vil.ee
Margo Ait Mäetaguse Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja margo.ait[at]mail.ee
Margus Mikkor Viljandi Valuoja Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja margus.mikkor[at]valuoja.ee
Margus Muttik Tsirguliina Keskkooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja marcus.muttik[at]mail.ee
Marika Riitmuru Kalmetu Põhikooli käsitöö- ja kodunduse õpetaja marika[at]kalmetu.vil.ee
Marja Mõistlik Viimsi Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja marja[at]viimsi.edu.ee
Marko Adamson Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja adamsonmarko@hotmail.com
Mart Almers Loksa 1. Keskkooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja mart.almers[at]gmail.com
Mart Soobik Tallinna 21. Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja mart[at]tehnoloogia.ee
Martin Tereping Haapsalu Wiedemani Gümnaasiumi ja Taebla Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja martin[at]taebla.edu.ee
Meelis Reinart Viljandi Kesklinna Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja meelis.reinart[at]klk.vil.ee
Merike Väli Kaagvere Erikooli sotsiaalpedagoog merike.vali[at]mail.ee
Monika Avalaid Alavere Põhikooli kunsti ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja monika.avalaid[at]mail.ee
Peedu Alas Tallinna Lasnamäe Üldgümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja peedualas[at]hotmail.com
Peep Tobreluts Viljandi Huvikooli õpetaja peep.tobreluts@gmail.com
Peeter Mändla Otepää Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja peeter.mandla[at]mail.ee
Peeter Sergejev Laupa Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja peetersergejev[at]tyri.ee
Peter Pihl Kiili Gümnaaiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja peter.pihl[at]kiili.edu.ee
Pille Saan Melliste Algkool-Lasteaed käsitöö ja kodunduse õpetaja, huvijuht pille[at]melliste.ee
Priit Tammets Kolga Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja priit.tammets@kolga.edu.ee
Pärt Kukk Uulu Põhikooli ja Pärnu Mai Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja p.kukk[at]neti.ee
Raimo Saagpakk Südalinna Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja rssraimo[at]gmail.com
Raivo Raidvee SA Tallinna Kultuurikatel tehnika- ja haldusjuht raivo.raidvee[at]gmail.com
Raivo Tõnisson Tihemetsa Põhikooli ja Surju Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja silla[at]hot.ee, raivo[at]tehnoloogia.ee
Raul Mäsak Tallinna Inglise Kolledzi töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja raul.masak[at]tik.edu.ee
Reet Kukin Tartu Kivilinna Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja reet.kukin[at]kivilinn.tartu.ee
Rein Leichter Vinni-Pajusti ja Avinurme Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja rein.leichter@gmail.com
Roman Aver Suure-Jaani Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja roman[at]sjg.edu.ee
Sergei Sobolev Kohtla-Järve Slaavi Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja sergei.sobolev[at]kjsp.ee
Silvar Ammas Kohtla Järve Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja silvarammas[at]hot.ee
Sulev Ennomäe Viimsi Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja sulev[at]viimsi.edu.ee
Tanel Tuisk Tehnoloogiaõpetuse töökeskkonna arendaja tanel@centest.ee
Tarmo Pajula Pärnu-Jaagupi Gümnaasiumi, Pärnu Toimetuleku Kooli, Are Põhikooli ja Libatse Lasteaed-Algkooli ja Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja tehnoloogiaõpetuse õpetaja pajula.tarmo[at]gmail.com
Tarvo Prinzmann Heimtali Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja tarvo.prinzmann[at]pla.vil.ee
Tiina Evardi Lehtse Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja Tiina.Evardi[at]mail.ee
Tiiu Laid Tartu Raatuse Kooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja tiiu.laid[at]raatuse.tartu.ee
Timo Varblas Peetri Lasteaed Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja nyde[at]hot.ee
Toivo Reinsoo Sõmeru Põhikooli ja Lasila Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja treinsoo[at]gmail.com
Toivo Tõllimäe Nõo põhikooli tehnoloogiaõpetise õpetaja toivo.tollimae[at]noopk.ee
Tõnu Talve Laulasmaa kooli õpetaja, ringijuhendaja tonu.talve[at]laulasmaakool
Tõnu Tillart Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja ehre[at]hot.ee
Toomas Duvin Valga Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja toomas.duvin[at]valgapk.edu.ee
Toomas Laan Ülenurme Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja laan[at]yle.edu.ee
Toomas Tanne Kehra Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja toomas.tanne.003[at]mail.ee
Urmas Heinaste Võrumaa Kutsehariduskeskuse IT ja kutseõpetaja õpetaja urmash[at]vkhk.ee
Urmas Kaljuvee Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja urmaskaljuvee[at]hot.ee
Urmas Kuusik Põltsamaa Ühisgümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja ddr.uk[at]poltsamaa.edu.ee
Urmas Mäenurm Väätsa Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja Urmasmae[at]hot.ee
Urmas Pohlak Loo Keskkooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja pohlak[at]hotmail.com
Urmo Markus Rannu Keskkooli, Puhja Gümnaasiumi ja Tilsi Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja urmomarkus[at]hot.ee
Valmar Kaur Saue Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja valmark[at]saue.edu.ee
Vane Valksaare August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja vane[at]akg.vil.ee
Veikko Hallik Vana-Vigala Põhikooli ja Kullamaa Keskkooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja vekko[at]hot.ee, veikko[at]tehnoloogia.ee
Viktor Tuvik Tartu Vene Lütseumi töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja viktuv[at]gmail.com
Viktor Vesi Jõhvi Vene Gümnaasiumi tehnoloogiaõpetuse õpetaja, liikmelisus ajutiselt peatatud viktor.vesi[at]mail.ee
Viktoria Karin Kohtla-Järve Slaavi Põhikooli tehnoloogiaõpetuse õpetaja vicctoria472[at]gmail.com
Vilmar Olviste huviringi juhendaja Tori Põhikoolis vilmarolviste[at]hot.ee
 
 
Euroopa Liit. Euroopa Sotsiaalfond. Eesti tuleviku heaks