EESTI TEHNOLOOGIAKASVATUSE LIIT


Estonian Association of Technology Education
     

Robotex 2014

robotex-logo-small

“ROBOTEX kutsub – tule osalema robotivõistlustel ja loovatel konkurssidel!”

Robotex on Baltikumi suurim robotivõistlus, mis toimub Tallinna Tehnikaülikooli koordineerimisel koostöös Tartu Ülikooliga. Üritus leiab aset juba neljateistkümnendat korda ning pakub lisaks kohapealsetele võistlustele, Tehnoloogianäitusele ja arendavatele töötubadele ka võimalust näidata enda loomingulist poolt loovatel konkurssidel.

Mida robotivõistlused endast täpsemalt kujutavad? Robotivõistlused annavad võimaluse demonstreerida oma taset ligi kaheteistkümnel põneval alal. Traditsiooniliselt oodatakse joonejärgijaid, sumo-, jalgpalli-, folkrace`i- ja päästeroboteid. Lisaks on kavas uus ala nimega ”Labürint”. Võistlused on erineva raskusastmega, mistõttu leiab igaüks endale sobiva. Ehita oma robot valmis ja loo koos meiega tulevikku! Robotivõistluste auhinnafondi väärtus on ligi 25 000 €.

Kui robotivõistlused ei ole Sinu jaoks, siis saad end proovile panna loovatel konkurssidel. Osaleda saab neljas erinevas kategoorias, mis on jaotatud vastavalt vanuseastmele. Oma talenti saab näidata nii joonistus-, digitaaljoonistus-, foto- kui videovõistlusel. Parimatele loometöödele on välja pandud üle 1000 € suurune auhinnafond. Igaühel on võimalus olla visionäär ja anda edasi oma nägemus tehnoloogiavaldkonna ning robotite tulevikust.

Täpsemate reeglite ja võistlusteemade kohta leiab infot Robotex`i kodulehelt www.robotex.ee. Uudiseid leiab www.facebook.com/RobotexEstonia lehelt, kus novembri alguses saab enda robootikaalaseid teadmisi proovile panna Robotexi viktoriinis. Peaauhind on koduabiline iRobot väärtusega 500 €. Lisaks jagatakse veel väikseimaid auhindu.

Robotex 2014 kuldsponsorid on ABB, ICD Industries ja Technobalt Group.

Robotex 2014 suursponsorid on iRobot, Duroc Machine Tool, Stoneridge Electronics, Tehnikarent ja Interflux Eesti.

Robotexi tutvustav materjal

Robotexi pildid

Tutvustav video

 
 
Euroopa Liit. Euroopa Sotsiaalfond. Eesti tuleviku heaks