EESTI TEHNOLOOGIAKASVATUSE LIIT


Estonian Association of Technology Education
     

Tugisüsteem

Piirkondlikud tugiisikud

 

Maakond Nõustav õpetaja E-post Telefon
1. Harjumaa Urmas Pohlak

Toomas Tanne

pohlak@hotmail.ee

toomas.tanne.003@mail.ee

5220005
2. Hiiumaa Aron Lips aronlips@gmail.com 56621386
3. Ida- Virumaa Viktor Vesi viktor.vesi@mail.ee 55598968
4. Järvamaa Urmas Mäenurm urmasmae@hot.ee 53473534
5. Jõgevamaa Urmas Kuusik

Ivan Võssakov

ddr.uk@poltsamaa.edu.ee

vssokov@hot.ee

5263879

55520876

6. Läänemaa Veikko Hallik

Kaupo Alasi

vekko@hot.ee

kaupohwg@hot.ee

56626212

55678027

7. Lääne-Virumaa Karl Meos

Toivo Reinsoo

karl.meos@mail.ee

treinsoo@gmail.com

53412321

55614272

8. Pärnu Enn Kübar

Pärt Kukk

ukubar@gmail.com

p.kukk@neti.ee

5033392

53471854

9. Pärnumaa Raivo Tõnisson silla@hot.ee 5165189
10. Põlvamaa Urmo Markus urmomarkus@hot.ee 5156303
11. Raplamaa Veikko Hallik vekko@hot.ee 56626212
12. Saaremaa Aron Lips aronlips@gmail.com 56621386
13. Tallinn Ahti Pent

Mart Soobik

ahti.pent@real.edu.ee

mart@tehnoloogia.ee

55617166

56499135

14. Tartu Alar Ilo alarilo@hot.ee 5261776
15. Tartumaa Alar Ilo alarilo@hot.ee 5261776
16. Valgamaa Peeter Mändla peeter.mandla@mail.ee 55570619
17. Viljandimaa Vane Valksaare

Margus Mikkor

vane@akg.vil.ee

margus.mikkor@valuoja.ee

5291580

56770089

18. Võrumaa Kaido Kaas

Geenart Nagel

kaidokaas@hot.ee

geenartnagel@hot.ee

5246959

5253298

 
 
Euroopa Liit. Euroopa Sotsiaalfond. Eesti tuleviku heaks